| xXx_6498 a întrebat:

Care e cea mai nedureroasa metoda de sinucidere?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Spike, nu fii nebun! Gandeste-te la parintii, bunicii tai! Ei vor fi cei, care vor suferi, care vor duce greul (bunica mea si-a pierdut fiul, asa ca stiu ce zic, i-am vazut reactia). Chiar merita una ca asta din partea ta?! Nu cred. Tu?
Numai bine!

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Spike, ma bucur, ca ti-a venit mintea la cap. Iti doresc o viata lunga si cu cat mai multe bucurii!
Succes! Numai bine!

| Libelle a răspuns:

-intoxicarea cu monoxid de carbon
Trebuie sa fii norocos sa mori asa.

| Shuellen a răspuns:

Este cea in care mori in vis luand multe somnifere si pastile puternice.
Alta alternativa ar fi cea sa te sinucizi cu pistolul.

Cele mai dureroase de altfel sunt cele in care te omoara cineva, dar si cand te arunci in apa sau te strangulezi.

http://h3llknight.blogspot.com/2008/03/metode-de-sinucidere.html

Sper ca nu te sinucizi si a fost doar o pura curiozitate, daca ar fi altfel as trai cu constiinta pe viata.

| alin a răspuns:

Bea clor... dar sa nu lasi scris ca ti-am zis eu

| N3rvos a răspuns:

Sa te impusti(in cap), ce durere poti sa simti intr-o nanosecunda? dar ca un sfat personal nu te mai gandii la prostii din astea!

| alessutz11 a răspuns:

Impusca-te. Sau infige-ti un cutit in piept. Sau roaga pe cineva sa-ti dea cu ceva tare in cap.
Dar cred ca cea mai nedureroasa metoda e sa-ti traiesti viata asa cum e.

| glamour a răspuns:

De ce? ai planuri? ma gandesc la o supradoza de pastile...in niciun caz spanzuratul sau taierea venelorlaughing)

| hhhdd a răspuns:

Nu este cel mai usor sa nu faci asta? Gandeste-te bine, trebuie sa fie vreo persoana in viata ta pe care o iubesti foarte mult(prieteni, iubit/iubita, parinti). Nu te sinuide macar ca sa traiesti pentru ei, sa te asiguri ca sunt bine si in plus gandeste-te cat ar fi de afectati daca ai face asta! Chiar daca sunt unele momente in care chiar ai vrea sa scapi de toate(stiu cum e) nu o face pentru ca vei regreta mai tarziu!

| xXx_6498 explică:

Multumesc la toti, am sa incerc sa pun in aplicare una din metode, si chiar sunt tanar am doar 14 ani, dar multumesc la toti...

| sKilL a răspuns:

Cea mai nedureroasa. nu stiu exact care e. dar, sfatul meu e sa nu o faci daca ai asta in gand! sunt sigur ca esti tanar si ai o viata lunga de trait. si, de ce nu si frumoasa! sunt sigur ca pot primi funda si pentru un astfel de raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu sigur...medicamentele...supradoza de medicamente+alcool big grin

| Kitty2018 a răspuns:

Si eu am nevoie de un raspuns