| UninspiredName a întrebat:

Care e cel mai nebunesc lucru pe care l'ati facut vreodata? >:-. cel mai nebun castiga un fundoi tongue

Răspuns Câştigător
| Bella_6044 a răspuns:

Pai eu am facut multe prostii laughingdar cea mai nebuneasca cred ca a fost thinking cand am inundat bucatariarolling on the floor)
Eram cu fratele meu acasa (mai mare ca mine cu 2 ani), mama si tata erau plecati la o nunta, am chemat cativa prieteni sa nu ne plictisim.neam alergat am facut cartofi prajiti, am ras, ne-am trantit pe jos, in fine. Dupa ce au plecat ei eu am fost sa imi iau un mar si am vrut sa il spal si nu mergea apa de la ghiuveta asa ca m-am bagat cu capu pe la tevile alea p'acolo m-am, lovit de ele, am tras putin de ele pnm era 2. 30 fiin vara aveam usa de la mine din camera deschisa si cea de la bucatarie si auzeam un zgomot ciudat, dar nu m-am deranjat sa ma ridic, am mai stat putin si m-am dus sa vad ce e si cand am intrat covorasu plutea impreeuna cu sticlele goale de cola rolling on the floor)...deci se sparsese teava de apa rolling on the floor)). funduloi?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am fost la curve cand aveam 19 ani. Doar odata s-a intamplat

| AnaisC a răspuns:

:-?
Da am multe rau...pai
Aaa da, stiu
ERa undeva iarna si aveam un telefon cumparat de 2 zile la care tineam foarte mult:)).
Si cum parintii strica mereu situatia
Mama m-a pus sa strang hartiile din camera si imi era lene sa le iau in parte sau sa le pun intr-o punga ceva asa ca le-am pus pe toate pe un covor printre care si telefonul':)))Si le-am day drumu de la etaju' 2...
Bine ca era pe la vreo 00:00 si o trebuit sa ies undeva unde sunt sobolani intr o bezna de nedescris sa caut telefonul':)))
Dar cum Happy endurile :))sunt la ordinea zilei... l-a, m gasit=))
www.WarAndRiot.blogspot.com

Răspuns utilizator avertizat
| teo3D a răspuns:

Cand eram mik eram in patut si m-am intins sa inchid usa si am cazut cu capul in olitalaughinglaughing... mi-am facut niste modele pe fata de toata frumuseteatongue

| Laura456 a răspuns:

M-am enervat pe mama si am fugit singura de nebuna cu trenu la marerolling on the floor) m-am intors dupa 5 ore

| Laura456 a răspuns:

Eu am zis prima ca am fugit la marerolling on the floor