| NUUSTIU a întrebat:

Care e diferenta dintre unghiile false si unghiile cu gel?

3 răspunsuri:
| Adela50 a răspuns:

Unghiile false sunt lipite cu o solutie si dupa umplute cu gel sau lasate asa, iar unghiile cu gel sunt unghiile tale umplute cu gel.

| LexUTz a răspuns:

Nu prea ma pricep. Nu e tot una?

| G3any a răspuns:

Diferenta este ca unghiile false poti sa ti le pui si acasa cu lipici, sa stii ca nu afecteza deloc unghia dar cele cu gel is si scumpe dar avantaju ii ca tin mult si is frumoase dar dupa ce ti leai dat jos unghiile tale o sa fie moi si o sa se rupa, mai bine lasa sa iti creasca unghiile tale big grin