| Alexandru7883 a întrebat:

Care e mai bun din asta 2 telefoane? ...http://www.phonearena.com/......7705,7150.
Chiar daca Sony este mai scump am gasit la oferta...

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca vrei sa instalezi si ceva aplicatii/jocuri atunci Samsung Galaxy Young e mai bun! Are un procesor mai puternic si memorie Ram mai multa.

Daca te pasioneaza si foto in afara de telefon atunci Sony Xperia miro are camera de 5 mpx + blitz incorporat si display mare, 3.5 inches. Claritate mai buna ai pe Samsung Galaxy Young.

Bafta!