| Raluca_8045 a întrebat:

Care e melodia voastra preferata de la Justin Bieber?(dau funda daca e ca a mea)

Răspuns Câştigător
| ilegale a răspuns:

Mai. acum toata lumea are dreptul de a alege. fiecare asculta ce vrea. bineinteles cu limitele bunului simt spun eu.Mai bine decat Guta si alte fenomene din astea care ne sfarama societateawinking.
Sincer imi plac 2 melodii de la el laughing :
1.Never say Never
2.Somebody to love

14 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Justin bieber-im a gay faggot!

| AnaisC a răspuns:

Da de cand Doamne iarta-ma are **** ala melodii?:|
Eu tot ce stiu e o balacareala in care fuge dupa una(deci e inspirata din viata reala) in care repeta un rahat de vers...
Bietele copile prostute
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| Gabytza229 a răspuns:

Kiss n tell, that should be me, one less lonely girl

| sweettyyyy a răspuns:

Justin Bieber - Born to be somebodylove struck

| spike404 a răspuns:

Never say never

| Ruxiire a răspuns:

Justin bieber- BABY :-D

| DeniiixD a răspuns:

1Love me, 2Never say never, 3 Baby si apoi restul, 4 Somebody to love,,, laughing

Răspuns utilizator avertizat
| toni_3014 a răspuns:

Sa-ti fie rusine ca iti place JB!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot alege imi place :love me,by cool,eniie meenie,baby,somebode to love,never say senever, jan, one time.

| DeeaSixx a răspuns:

Toate meodiile lui imi plac la nebunie dar cel mai cel mai mult: love me

| DeeaSixx a răspuns:

Never say never si somebody to love

| valery_4592 a răspuns:

Baby love strucklove strucklove struck

| yodyanna96 a răspuns:

Justin Bieber-love me