| Parisblue a întrebat:

Care e videoclipul vostru preferat,. de la ce piesa?

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Un videoclip altfel decat tampenile de pe piata romaneasca e Deepcentral-In love.In sfarsit ceva mai deosebit dupa atatea clipuri cu masini tari, fete dezbracate care isi misca ce le-a dat mami lorbatting eyelashes

| LoveMusic a răspuns:

Ohh.sunt foarte foarte foarte foarte multe! :X laughing
Ei bine, 1o la care mă gândesc:

Justin Bieber - Baby
Dima Bilan - Belive
Kesha - Tik tok
Avril Lavigne - Girlfriend
Anahi - Mi delirio
Adrian - Iubeşti un vis
Miley Cyrus - Party in the USA
Guess Who - Locul potrivit
Antonia - Morena
Sean Paul - Hold my hand

Sunt superbe.Primul e de dragoste love struck Al doilea, o dramă la care şi eu am vărsat nişte lacrimi.Al treilea este un videoclip nebunesc love struck.Al patrulea este un videoclip care exprimă gelozia, al cincilea este unul energic şi plin de pasiune.Al şaselea, este un videoclip dintr-o nouă telenovelă românească, care v-a începe pe ACASĂ TV din toamnă şi clipul exprimă o dragoste imposibilă. Al şaptelea, exprimă dragostea de petreceri şi de patrie.Al optulea, exprimă hip-hopul românesc şi patriotismul, dacă-l pot numi aşa laughing. Al nouălea, este un clip lezbi laughing (fiindcă este o dragoste între două persoane de sex feminin, cântăreaţa, care este perfect normală, adică îndrăgostită în realitate de un bărbat cu care este însărcinată, însă are o şcenă romantică cu o femeie) dar care exprimă dragostea, foarte frumoasă. Şi al zecelea, exprimă ajutorul şi dragostea.

Mult succes! Fundiţă?

| User a răspuns:

Aia, alexunder base - privacy drooling si chica bombdrooling

| Meandjustme a răspuns:

Hmmm multe... dar imi plac in mod special cele ale lui Michael Jackson.(ex. You are not alone, Give in to me)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ita am mai auzit`o si pe asta... Deepcentral-In love are un videoclip deosebit rolling on the floor)

daca ti ti se pare deosebit cum se freaca artistul ala pe acolo(dans nu-l pot numi ) si celalalt cum se preface cum mixeaza atunci nu mai comentez nimic laughing

Ne-Yo - Part of the list
Usher - Moving mountains
J. T. - What goes around comes back around

big grin

| RaR a răspuns:

Spike-scandal

| vallericka a răspuns:

Dj aligator_close to you.(original) (inlove)