| Marius_1903 a întrebat:

Care este avantaju daca strang 1000 de funde?

Răspuns Câştigător
| Dianné a răspuns:

Care e avantajul? Devii expert TPU. Eu cred ca ar trebui sa strangi fundele astea nu pe cersite, pe castigate si buna dreptate. Aici ajutam oamenii, ii indrumam spre mai bine, nu stam pe TPU ca sa strangem niste amarate de buline portocalii, care pana la urma, nu te ajuta cu nimic, doar iti da satisfactia ca intr-adevar, ai ajutat multe persoane. Bafta!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ai nici un avantaj doar vei fi un crack ca ai multe funde problma e ca ai nevoie de vreo 4 sau 5 ani sa le obtii pe toate.

| Silvia a răspuns:

Niciunul.Poate doar rank mare, dar la ce îţi foloseşte?

| Damii a răspuns:

Ca ai strans 1000 de funde...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Devii expert TPU...