| Smilee4Mee a întrebat:

Care este cea mai amuzanta/jenanta intamplare a >voastra?:Cea mai amuzanta are o funda portocalie!

Răspuns Câştigător
| Alex1886 a răspuns:

Cand mi-a zis prietenu meu ca vr sa **** o baba rolling on the floor)

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Smilee4Mee explică (pentru sweetchocolate):

Sweetchocolate-->m.ai plictisityawn

Răspuns utilizator avertizat
| Smilee4Mee explică (pentru sweetchocolate):

Atunci de ce ai raspuns?:d

| SupradozaDeDroguri a răspuns (pentru sweetchocolate):

Bai sunteti obositori. Toti astia care aveti chef de caterinca (panarama pentru nestiutori) si veniti pe TPU si dati raspunsuri la nimereala, care nu sunt deloc folositoare si nici nu ne intereseaza pe niciunul. Dar daca te simti mai inteligent acum, ca toti au vazut ca ai un IQ mai mic decat marimea de la papuci, te poti duce linistit in lumea ta mica si obscura si vei ramane in continuare un complexat, ferit de atentie care face caterinca pe orice forum si site doar ca sa se dea mare ca el, cel de dupa monitor e tare-n gura, dar sa te vezi face2face cu cineva, te-ai **** pe tine. Fata a pus o intrebare simpla.a vrut sa se amuze probabil. Daca tie ti se pare amuzant raspunsul tau, ai o problema! big hug bafta!

| Smilee4Mee explică (pentru SupradozaDeDroguri):

`Multumesc ca ma sustii:laughing.:*.

| SupradozaDeDroguri a răspuns (pentru Smilee4Mee):

Nu ai pentru ce, dar sincer deja sunt satula si imi e foarte SILA de acesti complexati lipsiti de atentie care sunt tari in gura, dar doar din spatele monitorului. si asta e foarte foarte obositor mai ales ca nu se potolesc si daca indraznesti sa le zici ceva mai sar oleaca cu gura pe tine. Complexati! Asta suntetiwinking

| Smilee4Mee explică (pentru SupradozaDeDroguri):

Eu m-am obisnuit sa nu'i bag in seama oh go on dar imi place mult si varianta ta:*.hee hee!