| puki05 a întrebat:

Am o idee! Va rog sa îmi spuneți daca doriți cea mai amuzanta/jenanta întâmplare a voastră! La cea mai amuzanta dau fundă!

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Imi amintesc una cand am fost cu niste prieteni la mare. E si amuzanta dar si jenanta. Unul dintre prieteni era pe o saltea d-aia si eu cu inca 2 ziceam sa facem o glumita, sa ne scufundam, sa ne ducem sub salteaua lui si sa-l daramam,, ii era frica de apa. Ne scufundam noi si ne ducem sub o saltea, numai ca pe salteaua asta stateau 2 tipe, cat timp ne-am bagat sub apa am stat cu ochii inchisi si nu mai stiam exact unde suntem, cand am apucat toti 3 salteaua si am ridicat-o cu toata forta, le-am aruncat pe saracele fete de au luat la apa total nevinovate...cand am iesit am vazu ca ala era bine merci pe saltea iar undeva in dreapta tipele astea se incruntau, ceilalti prieteni s-au bagat sub apa de rusine, ramasesem doar eu la suprafata, mi-am cerut scuze, ca le-am confundat, nu pareau asa suparate cand le-am vorbit frumos, dar m-am simtit aiurea si imi venea sa rad de penibilul situatiei.

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Esti imoral sub aspectul subiectivismului tau empiric, realizezi?

| puki05 explică (pentru LPCTSTR):

Doamne, tu nu știi sa te distrezi?‍♀️?‍♀️?‍♀️