| ginamagheru a întrebat:

Buna tpu.care este cea mai jenanta intamplare a voastra?:d

Răspuns Câştigător
| Maria_8157 a răspuns:

Cred ca cea mai jenanta intamplare din viata mea a fost pe la inceputul verii...Eram la plaja cu niste prietene si niste baieti s-au asezat langa patura noastra.La un moment dat toate fetele au intrat in apa iar eu am ramas singura la patura.In momentu ala toti baietii de pe patura de langa au venit la mine. Unu mi-a tras snuru de la sutien si altu cel de la slipstraight face. M-am ridicat in picioare cu gandu sa ma duc la cabina de schimb... dar cand m-am ridicat am ramas in curu golblushing

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns (pentru Maria_8157):

A fost destul de jenant.

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cand sa ma duc si eu la blind-date, ajung acolo si vad cinci tipi cu buchetul de flori in bratelaughing
Faza e ca nu stiam cum arata tipul si cand am vazut atatiasurprise
Bineinteles ca am intrebat pe 2 dintre ei pana sa ajung la ellaughing
A fost super aiurea

| lol1232 a răspuns:

Cand am iesit la tabla si nu am stiut big grinlaughing

| myha a răspuns:

Incep eu:d

Ma pregateam sa plec la scoala [ pana la scoala faceam 5 minute]. Tocmai plouase si era foarte mult namol afara.
La intrarea in curtea scolii am vazut un pici care s-a impiedicat si a alunecat pe suprafata unde nu era namol. Am inceput sa rad.
Cand am facut un pas, am alunecat intr-o balta cu namolrolling on the floor))))))))
Mi.am zis ' alta data sa mai rad'laughing.
Toata lumea a inceput sa rada, si m-am intors acasa si nu m.am mai dus in ziua aiarolling on the floor.
Penibil!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand eram in clasa la mine, si se sunase de intrare, ma pregateam sa ma asez la banca, cand unul dintre colegii mei(mentionez este baiat)mi-a tras scaunul si am cazut in fundlaughing, a fost foarte jenant si penibil pentru mine, si ceilalti radeau de nu mai puteaulaughing...bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda.tot legat de sc...baiatul de care imi placea a aflat ca imi place de el si a inceput sa rada de mine.cryingfaza ii ca acum nu mai imi place d el si sau cu el in banca da acum ii place lui de mine.