| stefan31 a întrebat:

Care a fost cea mai jenanta intamplare a voastra?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am iesit cu un barbat si a trebuit sa platesc eu.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,dar el te-a invitat? A costat mult? Ce ați consumat?

6 răspunsuri:
| deea_1980 a răspuns:

Paiii, am intrat intr-o cabina de proba pentru barbati... oaoaoa... Un barbat a zis :"Aceasta este cabina pentru barbati, sa nu ma luati la injurat."Uffff, nu mi-a placut.sau.nu imi mai aduc aminte, asta a fost recenta, revin daca imi mai aduc aminte.

| stefan31 explică:

C2rmen daca nu vrei sa spui nu te oblig.

| vladteodor97 a răspuns:

Am luat un 9
D:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu crezi ca ar fi mult mai jenant sa ti-o spun? De fapt, s-o fac publica pe un site?

| stelianr a răspuns:

Cand am am fost lasat corijent la materia mea preferata, chimia, pentru ca profesorul dorea sa invat si mai bine.