| Jeny1 a întrebat:

Care este cea mai mare durere pe care ai trait-o si cum ai depasit-o?

Răspuns Câştigător
| MihaelliQue a răspuns:

Momentul in care mama mea a renuntat la viata ei ca sa o pot continua pe a mea. Nu pot sa spun ca am depasit momentul, dar m`am obisnuit sa traiesc faar ea. Iar tot ce fac, fac ca ea sa fie mandra de mine de acolo din Rai.

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Moartea matusii mele. A fost un om minunat.Imi e greu sa vorbesc despre ea la trecutsmug

| MalynaMagdalena a răspuns:

Am pierdut 2 oameni importanti din viata mea...nu pot spune ca am depasit momentul doar ca am invatat sa traiesc fara ei. dar durerea ramane indiferent de ceea ce va urma. cel putin asa e la mine!

| Paty3 a răspuns:

Moartea fratelui meu. Desi eram mai mica(aveam in jur de 10-11 ani) am suferit foarte mult, totul era altfel fara el. L-am iubit mai mult decat pe mine. Multumesc Jeny pentru. raspuns happy.

| Atelocin a răspuns:

Cred ca moartea bunicii mele a fost cel mai dureros moment.Eram pregatita intr. un fel de lucrul acesta. Dar a fost greu.
Prietenii, cu veselia lor m-au ajutat sa depasesc acest moment.

| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

Cand i-am spus unui baiat ca il plac. bineinteles eram mica... aveam 8-9 ani (acum am 11) dar nu am depasit acest moment nici pana acum. baiatul e in clsa cu mine si mereu ma feresc de el pentru ca ma simt jenata. atunci cand il vad imi amintesc de acele cuvinte: "imi place de tine." si ma cutremur. sper ca acel baiat sa uite ce s-a intamplat atunci.

| Dee a răspuns:

Si eu la fel moartea buncii mele, si usor miàm revenit in 8 ani de zile... dar anul acesta de Paste s`a intamplat alta nenorocire, o vara de-a mea a murit. M`a marcat enorm, va puteti da seama, dar nu avem ce face, viata e grea!

| greenday2001 a răspuns:

Cel Mai greu moment din viata mea a fost cand am luat medicamente neuroleptice i mean effectele secundare au fost...pffff parca eram pe alta lume nu am crezut ca o sa mai apuc ziua de azi in care sa-mi revin complet dar sunt un luptator haha mi-am luat loviturile am cazut si m`am ridicat imediat.

| Aysel a răspuns:

Cand au divortat parintii mei acum 13 ani...dar cu timpul am trezut peste si acum sunt fericita ca am un frate vitreg de 3 anisorihappy