| InLove a întrebat:

Care este cel mai bun actor, care este actorul/actrita vostru preferat?! big grin

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Adela Popescu si Razvan Fodor
laughing

| Adela50 a răspuns:

Wiliam Levylove struck

| Ađııa a răspuns:

Cei mai buni actori : Wenthwort Miller, Robert Pattinson
Cele mai bune actrite: Hillary Duff, Ema Roberts

| FreakyFred a răspuns:

Pai actrita mea preferata e Kate Hudson, iar actorul meu preferat este Will Smith. Nu pot spune eu daca sunt cei mai buni (d-asta se tot acorda premii pentru "cel mai bun actor" etc), dar mie imi plac cel mai mult!

| Mihαelα a răspuns:

Actriţa preferata este Elizabeth Gutierrez şi actorul preferat este Fernando Colunga.Numai bine, pa, pa.

| Andre95 a răspuns:

Jack Black si Jim Carrey

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael Cera, Hillary Duff, Lindsay Lohan, TAYLOR MOMSEN:X, etc nu'mi vina cum