| Sxx a întrebat:

Care este cel mai bun MMORPG după părerea voastră? Aș vrea o listă cu cele mai bune jocuri.
-
.
Mulțumesc, dau fundă!

35 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Acum joc Aion, după 1 an de pauză. Mi se pare un MMORPG fantastic.

| Sxx explică (pentru Duucu):

Pnm, am jucat si eu 2 zile, dar mi se pare greu laughing...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metinu' e baza.

| Sxx explică (pentru anonim_4396):

Tin sa te dezamagesc dar tot 4Story e mai fain ca Metinu' laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sxx):

Urasc 4Storyhappy

| Sxx explică (pentru anonim_4396):

Esti prima persoana de la care aud asta laughing
Esti de pus in ramă.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sxx):

Eu vreau sa mai traiesc, nu sa fiu pus in rama sad

| Sxx explică (pentru anonim_4396):

laughing Pai nu a zis nimeni că nu mai trăiești daca te pun in ramă :p

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sxx):

Pai persoanele din rama sunt moarte.

| Sxx explică (pentru anonim_4396):

Tu o sa fii singura exceptie. tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sxx):

Asa drag ai prins de mine de ma vrei in rama?

| Sxx explică (pentru anonim_4396):

Cam asa ceva.
E de rau?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sxx):

Daca esti fata nu-i nimic rau, dar daca esti baiat e putin cam gayhee hee

| FloFlo888 a răspuns (pentru anonim_4396):

E baiat rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru FloFlo888):

Ioiii, ptiu, ptiu, ptiu, piei satana.

| Sxx explică (pentru anonim_4396):

Sunt fata lol laughing)) Se baga flo de ce minti ma? straight face uite'te la profil si vezi laughing ca sunt fata pnm

| Sxx explică (pentru FloFlo888):

Sunt fata, de parca nu m-ai vazut mai ''nevinovatule'' laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sxx):

Ieiii. Caum te cheama? Cati ani ai? De unde esti? Ai iubit? Vrei sa fim impreuna?
Glumesc, sau nu, la ultima intrebare nu glumesc, raspunde la ultima intrebare. Daca nu raspunzi o sa iti apara negi pe tot coprul, mai ales pe sani, o da, o sa ai negi pe sani, nu vrei sa ai negi pe sani, nu?
Ioiii, ma retrag ca deja am inceput sa ma sperii pana si pe minelaughing

| Sxx explică (pentru anonim_4396):

Raluca ma cheama laughing
Am 16 ani

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sxx):

Mda, mersi, de parca-mi pasa cum te cheamalaughing
Pe mine ma interesea ultima intrebare, femeie.
Apropo, si eu am tot 16 ani deci e perfect. Am un pretenas de are hotel, mergem la el o noapte si ne rezolvam "problemele". Stii cum zic? Nu? Nici eu.
Megem acolo, mai o votca, mai o haina jos, mai un poker pe dezbracate (chiar de nu stiu sa joc) mai alta haina jos si aia. Sex nebun toata noaptea... bumti, bumti, bumti.
Te sun eu, am un prieten de lucreaza la Serviciul International de Telefoane (exista asa ceva, daca nu apare pe Google e din cauza ca e secret, dar exista, da? Exista.) si fac rost imediat de numarul tau de telefon. Daca prietenul asta e ocupat, mai am unul care lucreaza la NASA, sun la el, pac porneste satelitu', te-a localizat si aia e, vin cu caruta mea cu doi cai vai de ei (a se citi Ferrari de 320 cai putere) mergem la mine-n satra, pardon, familie, si gata, ne combinam, ne...ah, abia astept.

P.S. In general nu sunt atat de retardat, nu stiu ce m-a apucat acum.
p.S2. Nu sunt nebun.
P.S.3 Raspund ela ultima intrebare sau stii tu unde vor iesii negii.

| Sxx explică (pentru anonim_4396):

Pai apropo hai sa-ti zic, in primul rand nu te cunosc si nici nu stiu cine esti laughing
Ma iei asa direct, ho mai usor... nici nu stiu cum te cheama. laughing

| Sxx explică (pentru anonim_4396):

Interesant raspunsul tauhee hee

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sxx):

Curlyyy ma cheama, dar mi se mai spune si Sexosu004.
001, 002, 003 fiind fratii mei.
Pana mea, important e ca te fac sa te simti bine, ce mai conteza numele. Oricum, la ce experienta am (daca ai vazut vreun raspuns de-al meu in care ziceam ca-s virgins a stii ca eram beat cand l-am scris) te fac sa-ti uiti si numele tau.

| Sxx explică (pentru anonim_4396):

Hai maai laughing)
Cum te cheama?
Unde ma faci sa ma simt bine? Aici pe TPU?laughing))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sxx):

In pat, iubito, in pat. Rup fasu' de pe tine.

Edit Admin: Pentru a afla cum il cheama pe acest tanar misterios, care pe mine ma exicta la culme, sunteti rugata sa ii trimiteti un mesaj privat cu numarul dumneavostra de telefon. Se pare ca prietenul care se opcupa cu asta a murit, iar dumneavoastra va trebui sa faceti lucrurile personal.

| Sxx explică (pentru anonim_4396):

Aha. Bun. ok.
Si ai vrea sa dau nr. de telefon unei persoane straine? tongue
Spune-mi cum te cheama, eu am fost fata cuminte si ti-am zis laughing))

| FloFlo888 a răspuns:

Pai laughing))) Audition Online > The Best < laughing

| Sxx explică (pentru FloFlo888):

Am zis listă!
Pt asta nu primesti fundă!
meow

| Sxx explică (pentru FloFlo888):

Nu, am zis dupa părerea voastră!
Nu a site-urile de pe google laughing))
meow

| FloFlo888 a răspuns:

4story praf, metin praf, Audition Online e BAZA rolling on the floor

| Sxx explică (pentru FloFlo888):

Nici n-am auzit de jocul acela... ^^

| smexhy a răspuns:

Lista
-minecraft

| Sxx explică (pentru smexhy):

-naspa
E ok?laughing