| cristianorudi7 a întrebat:

Care este cel mai bun whisky, vreau sa iau acum de revelion si nu stiu ce marca sa aleg. fundyxxxxxxxxxxx

Răspuns Câştigător
| angel_7075 a răspuns:

Eu ati recomand Jack Daniel funda am vevoie plz :d

5 răspunsuri:
| SteffishoOr a răspuns:

Jonnie walker.

| Sarucka a răspuns:

Cea mai bestiala bautura de revelion este Baileys the original irish cream (de ceocolata) pfoai deci o adoooor:X:X:X:X:X

pls imi dai funda ca am mare nevoie de unawinking

papakiss

| corinutssaa a răspuns:

Jack Daniel`s sau jbbatting eyelashes cred
:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Printre cele mai bune ar fi GLENFIDDICH de 18 ani, daca iti place single malt-ul. Daca vrei blended whisky atunci iti recomand Gentelmen's Jack. Oricum, le gasesti pe toate f. ieftine la www.WhiskyTime.ro

| availablehandyman a răspuns:

Armaggedon un whiskey scotian! in america costa 50 000$ sticla!