| Elena1234456 a întrebat:

Care este cel mai cool status pe care il stii?

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

A) Un prieten bun e langa tine nu cand ai nevoie, ci cand gresesti love struck
b) Sarut urma trupului tau pe asternutul vietii mele Si-ncerc sa ma trezesc usor din somnul cu vise efemere. Incerc usor sa ma ridic spre culmi nebanuite, spre vise si dezamagiri si spre imensa mea iubire
c) Nimeni nu poate sa imi fure zambetul care`mi apare cand ma gandesC la tine. Si nimeni nu`mi poate fura inima pentru ca ea deja iti apartine!

29 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Orice vis devine realitate daca esti tampitlaughing

| JeSa a răspuns:

Foaieverdesolzidepeşteuiteprostulcumciteşte rolling on the floorLoLtongue

| Mjdolhfi a răspuns:

Mie imi place sa folosesc statuse gen I:... G: etc adica fac un fel de conversatie
sau statuse
Cand se naste omul zice :a, cand moare zice mor si toata viata e compusa din a-mor big grin
Drumurile sunt facute pentru a merge pe ele, nu pentru a ajunge la destinatie.
Astea imi plac mult.happy

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Not at my desk.

| AliNuTzA_9627 a răspuns:

De fapt ce conteaza este greu de sesizat ca fericire-i putina si scumpa si multa s-a dat
Buna reputatie a unei femei se datoreaza tacerii multor barbati!

| dean a răspuns:

Am "puncte" "puncte" mare, am "puncte" "puncte" mare, daca vrei sa vezi hai pune-ma la incercare!

| bombonik31 a răspuns:

Stinsã intr o supradozã las in urmã doar o pozã

M-a facut mama fitoasa, si ce daca nici nu-mi pasa.Sunt stilata, arat bine, mort baieti dupa mine, am talent in mare stil. fata, spate si profillove struck hai gura mik... prea haladyta pentru secolul asta

Fetele trag de tine. ultima moda sunt costumele fine!

Au forme adegvate sa te dea pe spateee!

Na! Citeste, Retine, Baga Bine La Cap, Si Nu Uita Nici Intr`un Veac! Eu Sunt Fetita Ce ti-a Puss Capaclove struck

pup... sper sa iti placa:*

| usernamealy a răspuns:

Nu iubesti o femeie pentru ca e frumoasa... e fruomoasa pentru ca o iubesti tu

| Clauditza a răspuns:

1Zi-mi de unde vi, unde vrei sa ajungi
Unde vrei sa fugi, ca scapare n-ai
Unde vrei sa pleci, n-ai pe unde sa treci
Vezi ca bei pe banii mei si stiu unde stai
Hai ne caram, ia-ti poseta
Da-mi hanoracu
De fapt stai, clipu asta ma sparge
Imi rupe capu 2 tu esi femeia visurilor mele ...nu stiu de ce de la o vreme visez asa de urat 3 DNDma gandesc cum sa ma gandesc la ce vreau sa ma gandesc fara sa gandesc prea mult4 y love you y miss you y nedd you ai vrea tu!

| Barbie a răspuns:

Dusmanii imi bat in geam, nu-i aud am termopan tonguelaughing

| oky a răspuns:

Ai ajutat un drogat aruncandu-i bilele / e ca si cum i-ai taia unui "masturbagiu" mainile.

OK
Tai-o, pleaca
Cara-te, dispari
Zbori, sterge-o
Calc-o, evapora-te,
Mori
Da-ti foc, fa-te scrum
Arzi un culori,
Stinge-te si suflete singura
Ca-mi dai fiori.

De obicei ideile imi vin in tramvai,
Cand ma gandec :" daca omor o baba oare ii iau locul in rai? "

Dumnezeu e sus si ma vede /stiu si tin sa / precizez ca de la o vreme /fac baie pe lumian stinsa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumusetea ochiilor nu consta in culoarea lor, ci in felul in care te privesc!batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viata e un joc de... dar macar are grafica buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Offline.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prieteni falsi sa-mi dea buzzz! azi fac prezentzzzzzzza>>>>>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suntem oamenii ce nu vor sa stie cum sa nu mai fie copii si care se bat cu viata stii pentru ca visele-s vii... pune mai mai pune mai mai, pune mai mai...deeruleaza si viseaza o da stii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O femeie-n viata ta e ca focul nu iuta, chiar de sufera si plinge... vointza femeie Invinge!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma cac in gura voastrahee heerolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa mori? deranjeajama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragostea ii ca focu dac nu-i pui un bat din cind in cind se stingelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am nasqut sa faq fitzee nu sa le supor p'alu altora...tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zambeste azi ca poate maine esti stirb(a)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine nu ma inghite...sa ma suga...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca cineva iti spune ''te iubesc'' tu sa-i spui ca minte caci iubirea nu se spune ci se SIMTE ​ ​

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragostea este ca un zambet, niciodata nare valoare daca nu-l daruiesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un simplu prieten considera ca prietenia voastra a luat sfarsit cand apare prima cearta intre voi.
Un prieten adevarat te suna imediat dupa cearta.

Un simplu prieten se asteapta sa fii mereu la dispozitia lui.

Un prieten adevarat este mereu in preajma ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarut urma trupului tau pe asternutul vietii mele Si-ncerc sa ma trezesc usor din somnul cu vise efemere. Incerc usor sa ma ridic spre culmi nebanuite, spre vise si dezamagiri si spre imensa mea iubire

| crisssexee a răspuns:

Inteligenta ma urmareste mereu da eu sunt mai rapid ca ea))))

| JD_Cornel_1992 a răspuns:

Hahaha