| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai scump articol vestimentar pe care il aveți? Dar cel mai ieftin?

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Cel mai mult a costat incaltamintea. Imi cumpar o pereche noua o data la 2-3 ani, dupa ce se uzeaza cea actuala, dar cheltui in jur de 250-300 RON pe aceasta. Cred ca cel mai mult am dat pe bocanci- 320 RON. Imi place ca incaltamintea sa reziste mult si sa fie de calitate si in general folosesc doar vreo 2 perechi pe care le inlocuiesc o data la cativa ani. Restul hainelor au preturi destul de mici, undeva intre 10 si 70 RON pe articol vestimentar.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

O geaca de piele de 4 milioane si cel mai ieftin un tricou de 25 de leihee hee

| alincik900 a răspuns:

Ce-l mai scump un palton de 1300RON, cel mai eftin un tricou de 30.