| marionettetolife a întrebat:

Care este cel mai tare film de groaza pe care l-ai vazut? (funda celui mai infricosator)

Răspuns Câştigător
| Pisoi_3679 a răspuns:

Night of the demons-Nopatea demonilor 2005...aoleuuu era cu 2 paturi si cu plapuma pe mine de fricaI don't want to see...dar o fost bestial :X. funda?

7 răspunsuri:
| kittykat a răspuns:

Sincer n`am vazut niciunul la care sa nu ma pot uita pana la sfarsit. cand eram mai mica m`am uitat la Silent Hill si am avut cosmaruri laughing
Priest [ e super e sh ca actiune dar si groaza ]
Rezident evil
Mirrors 1, 2 [ faine si astea dar partea a doua e cam naspa]
The exorcist toate [ primul nu prea ai ce sa te sperii in rest sunt grozave]
Saw toate
Orphan
Paranormal Activity1, 2 [ 1 nu prea dar 2 e super ]
The ring [ merita vizionat ]
Drag me to hill
A Nightmare on Elm Street o sa ai cosmaruri laughing
daca mai vr msj laughing ca mai am destule recomandari

| FemeiaPisică a răspuns:

Grudge 2.

| ღChloeeღ a răspuns:

Final Destiantion 1, 2, 3,4 cele mai infricosatoare filme ( poate si putin gretoase de la acele imagini terifiante).

| marionettetolife explică:

Sa fie cu fantome sau vampir si chestii din astea

| lilbb a răspuns:

The amityville

| besmartbeclever a răspuns:

Paranormal activity 1 si 2, the exorcist 1, 2.

| Pisoi_3679 a răspuns:

Mersii pentru funda.pup:*