| DeeAnna. a întrebat:

Care este definitia unei seri romantice pentru un barbat?
Am cateva raspunsuri[si cand s[pun cateva e doar unul] care suna cam asa: "SEX!"Vreau si parerile vostre...:*

Răspuns Câştigător
| i.love.me a răspuns:

Of...dear dear...sex inseamna sport... sportul inseamna aredrea caloriilor...asta inseamna ca te mentii in forma...deci sport ...asa ca diseara vin q vreo 2 pe la tu bine? sa dam jos sandwichiurile de azi...am glumit. unii baieti chiar stiu sa iubesca si daca are vreo 14 15 ani e mai bine...si blond si calasa a 8a la b...inalt frumusel si simpatic...friends knows what i mean...

6 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Ai gresit, trebuia sa zici ca orice seara romantica se termina cu sex.
Toata seara este un imens preludiu, care trebuie finalizat, nu.winking
Fiecare barbat are viziunea lui despre o seara romantica la fel ca fiecare femeie.

| daniDeeDee a răspuns:

Dragoste devil

| DeeAnna. explică:

Da, sunshine...
Prietenii inteleg...Si merci pentru complimentele lui.hee hee

| Mihaela_2782 a răspuns:

Pai baietii nu se gandesc decat la SEX

| gossipgirlxoxo a răspuns:

Nu toti vor SEX.Sunt tipi care stiu sa iubeasca. Apoi dac e iubire vin si chestiile romanitice...winking

| buburuzzz a răspuns:

Depinde cum vede barbatul femeia! insa daca ar avea sentimente pentru ea ar sovai un pic! sigur daca se va da si ea intr-o parte!