| anonim_4396 a întrebat:

Care este filmul la care v-ati uita de 10000000000000 de ori ,,si nu vreau horror
funda pentru. cel mai bun####

6 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
Man on fire [ e vorba de un barbat cu multe probleme care devine bodyguard'ul unei fetite dulci intr'un oras plin de criminali ] - e genial filmul, am plans mult la final sad Il gasesti pe net.

A walk to remember [ un tip d'asta popular si smecher se indragosteste de o tocilara, si la asta am plans la final ]
De obicei nu plang la filme,dar astea chiar au niste finale tragice.

Taken [ o adolescenta pleaca cu prietena ei in Paris,unde este rapita de niste traficanti de carne vie ]

Salt [ Angelina Jolie e o spioanca a naibii de rea ]

In time [ Totul se plateste in timp, cu Justin Timberlake ]

American pie [ cred ca a vazut toata lumea placinta americana ]

Eu ador filmele horror,mereu sunt in cautarea unui film horror care sa ma sperie de'a dreptul.
De aceea nu prea ma uit la filme d'astea, ma plictisesc.

Chiar daca nu vrei horror, o sa iti pun niste filme,poate te gandesti sa te uiti pe viitorwinking
[ Mentionez faptul ca mie imi plac mai mult filmele cu ucigasi,cu psihopati criminali,nu prea imi plac cele cu fantome,spirite,blesteme,pentru ca alea ma cam sperie prea tare, sunt prea sadice ]

Masacrul din Texas [ numele spune tot]

Drag me to hell [ tarata in iad, o baba nebuna pune blestem pe o tipa, care e ''tarata in iad'' ]

The ring [ o idee sadica dar geniala foarte originala, oricine se uita la o caseta moare dupa 7 zile,iar o tipa incearca sa dezlege misterul casetei, ador filmul ].

Si cel mai horror, ''the others''[ ceilalti ], e vorba despre o femeie care se muta intr'o casa stranie cu cei doi copii ai sai care au o boala ciudata, nu pot sta decat pe intuneric, si de atunci apare ceva.

E d'ala cu spirite care nu'mi place mie.
CHiar te baga in sperietiwinking

Oricum, filme geniale sunt '' man on fire'' si ''taken'' sau ''salt''.
Pana acum nu am gasit niciun film care sa ma impresioneze cu adevarat.

Răspuns utilizator avertizat
| Casica a răspuns:

Eu una nu ma satur de twilight, ma uit cand am timp happy

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

" Nea Marin Miliardar"laughing

| hunterpainting a răspuns:

Fight club

| madapostolache a răspuns:

The Duchess :X
The punisher
The pursuit of happiness