| maya007 a întrebat:

Care este media generala minima cu care se poate intra la un liceu bun?

Răspuns Câştigător
| L a răspuns:

Depinde de liceu, si de noroc happy. Eu am intrat la un liceu bun cu o medie mai mica decat ceea ce se cerea.hee hee

3 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Depinde de liceu si de profil.

| juniper a răspuns:

Depinde de ce liceu vrei sa urmezi.

| marpey16 a răspuns:

Poti intra cu media intre 9. 60 - 9. 75 la un liceu mediu. La un liceu bun ai nevoie de cea mai mare medie posibila. Dar, ca sa nu te sperii, cred ca poti intra la un liceu destule de bun incepan cu media 9. 80 si ceva.
Succes la intrat la liceu! laughing
Pupici, Marp :*