| Lluvia_8369 a întrebat:

Care este mottoul vostru? big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa salvezi o viata nu trebuie' sa ajteptzi la semafor
gen poti sa'l salezi pe unu numa daca risti sa le faci rau althora. fundita?love struck

17 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cazi de 7 ori te ridici de 8hee hee

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Pierderile te vor ajuta să preţuieşti ceea ce ai; gustul înfrangerii face victoria atât de dulce!

pa, pa.

NOname
| NOname a răspuns:

Am mai multe:
"Respecta si vei fi respectat!"
"Tot raul e spre bine!"
"Ce tie nu-ti place, altuia nu-i face!"
"Nimic nu e intamplator."
"Nu judeca! Niciodata nu se stie, cand ti se va intampla si tie."
"Totul sau nimic!"
"Lucrurile cele mai frumoase se intampla, cand te astepti cel mai putin."
"Niciodata sa nu spui niciodata!"
"Daca cauti oameni fara defecte, nu vei avea prieteni niciodata!"

| thegreatgatsby a răspuns:

Shake them haters off! laughing

Nu, glumeam.

"Totul se intampla cu un motiv "
"Nu te ingrijora, zambeste "
"Ai grija de caracterul tau, nu de reputatie. Pentru ca caracterul este cine esti cu adevarat, iar reputatia este ce cred altii despre tine "

Abh
| Abh a răspuns:

Carpe diem.

| Shuellen a răspuns:

"Timpul le rezolva pe toate"

"Ori prima, ori intaia!"

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Zambeste maine va fi mai rau! :*

| SyMy24 a răspuns:

Scopul vietii nu este sa ai tot ceea ce`ti doresti, ci sa-ti doresti tot ceea ce ai!love struck

Acesta e mott`oul care`mi vine in minte cel mai deslove struck

| Blondamea a răspuns:

Nu risti nu castigi

imi place sa risc mult si imi place necunoscutul si tot ce e infi\ricosator adica fantome vampiri etc

| mysterious a răspuns:

Munceste ca si cum nu ai avea nevoie de bani. Iubeste ca si cand nimeni nu te-a facut sa suferi. Danseaza ca si cand nimeni nu te vede. Canta de parca nu te-ar auzi nimeni. Traieste ca si cand ar fi ultima zi pe pamant. Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai, cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait, cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca... iubeste-ti viata si mai ales prietenii... E cel mai de pret lucru.

| Papusa_1623 a răspuns:

Be happy.don't worry.

| CatMeadow a răspuns:

Danseaza ca si cum nimeni nu te-ar vedea. canta ca si cum nimeni nu te-ar auzi. iubeste ca si cum n-ai fost ranit niciodata. traieste ca si cum raiul ar fi pe pamant.

| xxxxxxxxxxxx a răspuns:

Tot ce nu ne omoara ne face mai puternici!

| PredatoR a răspuns:

Ori suntem golani ori nu mai suntem! big grinlaughing

| Lluvia_8369 explică:

Pentru denisa : " Totul sau nimic " happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu incerca sa ma convingi, demonstreaza-mi.

| PastilutsaCuEfecteLacrimogene a răspuns:

Tot ce nu te omoara fi sigur ca te lasa cu sechele