| RoxyGrG a întrebat:

Care este orarul elevilor de clasa a 9 a de la filologie bilingv germana?:3

Răspuns Câştigător
| 8mariastar a răspuns:

Limbile straine:engleza franceza sau limba de specialitate a liceului, apoi faci logica, filozoifie, sociologie si psihologie, studiezi la prima limba straina istoria, geografie si literatura tarii respective, se mai face literatura universala, fizica si matematica si altele nu mai stiu da astea is de baza

2 răspunsuri:
| RoxyGrG explică:

Atunci,reformulez,ce ore se fac?

| Ieedi a răspuns:

Orarul il vei afla in prima zi. Fiecare liceu are un orar si o organizare diferita... Cred ca nici profesorii nu iti pot spune inca Orarul tongue.