| SiMpLa a întrebat:

Care este placerea atunci cand fumezi, are vreun gust, ce simti?(sunt contra tigarilor si vreau sa stiu acest lucru)

3 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Am incercat sh eoo.laughing) de mai multe ori whistling. paii.tot ce simti ee...thinking fum in plamani.sh in gat laughing) da.mee nu-mi place s fumez.adica nu simt nici o diferenta laughing) sh mai sh imi bulesk plamanii...laughing) happy

| Catalion a răspuns:

E am fumat cand eram mai mic pentru ca vroiam sa fiu de "gasca", dar m-am lasat dupa o saptamana pentru ca nu avea nici un sens. Nu simti un gust placut, dar nici neplacut, ca altfel nu ar mai cumpara lumea. Placerea? Nu este o placere adevarata, ci nicotina din creier care te streseaza daca nu fumezi dupa un timp si care iti da dorinta sa fumezi in continuare ca sa nu te mai streseze. Daca rezisti tentatiei si nu fumezi, acea nicotina va disparea si ai scapat de tigari. Dar nu multi au puterea sa renunte la tigari si nicotina din tigari practic pune stapanire pe mintea lor. Acei oameni au un suflet slab.

| eu17 a răspuns:

Bun. Vrei sa stii incearca, daca nu iti va placea, evident nu vei continua. Depinde aici de calitatea tigarilor si de coeficientul lor. In general ele au un gust amarui. (aici depinde de calitatea tutunului ce difera de la marca la marca) Pot fi si tigari ce au arome diferite, exemplu :ciocolata, cirese, vin alb, vin rosu, s.a.m.d. Tutunul dauneaza sanatatii!