| perfect a întrebat:

Care este primul lucru care va atrage la un baiat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochii si dupa aia caracterul happy
xoxo
by zui

29 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Unghile, sa vad daca sunt curate laughing

| Antrax a răspuns:

Parfumul

| inna a răspuns:

Fizicul.

| SweetCandy a răspuns:

Zambetul si daca are dintii frumosi si ingrijitibig grin

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Fundul.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Simtul umorului

| Casiana a răspuns:

Modul in care vorbeste... Unii baieti vorbes atat de frumos incat dau fetele pe spatelaughing! O seara buna!

| alexdop21 a răspuns:

Nu ma simt atras de baieti

| Betty18 a răspuns:

Privirea..mai ales privirea unui baiat care imi exprima incredere:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:

| Ceva ciudat. a răspuns:

Pai depinde....eu sunt genul care nu da prea mare importanta aspectului fizic...desi unele prietene imi spun ca gresesc...asta e modul meu de a gandi...in general imi dau seama daca cineva ma place din priviri si daca are ganduri serioase...nu doar bataie de joc...

| yoannah a răspuns:

Ca face pipi din picioarebig grin
Vreau si eeeuuuucrying
laughing

| Helene a răspuns:

Pai prietenul meu in prima zi de scoala se uita numai la minenail biting cu o privire asa fermecatoare:deci privirea

| Viuvi a răspuns:

Daca te referi la fizic ochii si zambetul daca te referi la psihic simtul umorului si sinceritatea tongue

| StarDust a răspuns:

Ochii tongue sunt oglinda sufletului. dupa buzele :X ador zambetele big grin

| Lorenyk a răspuns:

Daca e vorba de fizic, ochii si zambetul, in rest, felul in care se comporta si vorbeste (nu ma refer doar la cum se comporta cu mine, ci in general, de exemplu, nu mi-ar place sa-l aud ca injura si sa-l vad ca scuipa pe jos). asta e, unele prietene imi spun ca poate ca sunt prea pretentioasa...

| Lary a răspuns:

Ochii si zambetul

| tremuriciiuliana a răspuns:

Caracterul lui si ochii

| vyol3ta a răspuns:

Hm...cred ca prima data ochii, apoi buzele, nasul, adica fata laughing
sa nu fie nici gras nici slab happy

| ---droid-kid--- a răspuns:

Privirea... ahh ma topesclaughing
mai ales daca e privirea lui:X:X:
ehh hai k m'a luat valullaughing

| alice_6789 a răspuns:

Ochii, sinceritatea si felul lui de a fi

| yourfriend_1956 a răspuns:

Zambetul si fizicul

| perfect explică:

Eu am o privire :X.Am ochi caprui - verzui.Ca sa mai fac o gluma sa vedeti ce zambet am laughing.

Curios este ca nu a scris nimeni.Pachetele de muschi de pe abdomen.Brandul, triceps, biceps toate cu eps. Sprancenele epilate? Aceasta este generatia metrosexualilor si stim cu totii ca fetele sunt inebunite dupa metrosexuali.

| onfire93 a răspuns:

INTERESANTE raspunsuri date de fete ...eu unu sunt baiat si imi place ca o fata sa ma priveasca si eu sa nu ma las interesat happy... offtopic:am ochi albastri-verzui smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inna o sa suferi.
Florry toate vreti sinceritate si cind o aveti, nu mai dati doi bani pe ea, o dispretuiti. In realitate fetelor le place sa fie mintite frumos. Cind descopera minciuna se lamenteaza, dar sinceritatea tot nu o pretuiesc... tot o minciuna frumoasa or sa prefere sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lary, wazgalycy si Stardust ochii pot fi inselatori, zimbetele prefacute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt egoista daca spun k aspectul fizic si simtul umorului big grin? daca nu spun doar aspectul fizic laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zambetul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sensei ai dreptate.

| CiUpACiuPS a răspuns:

Idem pupimikwinking