| K9pInKuTzZaThA a întrebat:

Care este replica voastra preferata din robotzi [ mo si f. o. c. a. ]. adica care v-a facut sa radeti cu pofta...

Răspuns Câştigător
| InoTkd95 a răspuns:

Sincer? replica mea preferata este cea cu,, Mainile pe tzate, toti suntem bruiatzi, nu scapati sapunul, nu va aplecati. Partyy! Bumtzi bumtzi bumtzi bumtzi!" dar imi place si cea cu,, Cioca Boca, Cioca Boca, v-am dat la toti **** moca!"laughing

5 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

In episodul 9 cred cand l`au rapit extrateresti pe F.O.C.A si ai vazut tu episodul si ai vazut la sfrsit face mo " Am un cuvant pentru tine [ si a scos robotelul ala scump de la spate care zice ] " Sugeo!" =] Bun ala mi-a placut cel mai multt :X

| Anduuu a răspuns:

Ce faci Foca?
Legea

| CenturyChild a răspuns:

Pai la mine sunt 3 cele mai tari :

"Cand pun ochiu' in luneta, curatz tot de pe planeta! "
" Costele, fiti-ar Need for speedu dracu' vrei sa ne omori? "
" Trompi strangete de oua, da sa ploua, da sa ploua, da din jetu' tau de roua da sa ploua, da sa ploua " rolling on the floor

| Memories a răspuns:

Barmaaaaan, hai cu matalaughing)

| elicopterultau a răspuns:

Ai dat alarma la chiloti... laughing funda?