| Mefist0 a întrebat:

Care este sentimentul de dragoste?
Cum poti stii cand te-ai indragostit cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| Mαdαliηα a răspuns:

Cand simti ca vrei sa stai non-stop cu acea persoana, cand iti face mare placere sa o privesti..cand vrei sa o atingi sa o simti mai aproape de tine..cand ai vrea un sarut si pentru tine sarutul acela inseamna ceva enorm... e dragostea love struck ..adica pentru mine asta inseamna..si cand nu mai poti traii fara acea persoana si nu iti poti imagina viata fara ea si numai gandul ca s-ar putea sa o/il pierzi te omoara... aia e cand iubesti. kiss

2 răspunsuri:
| Marina5 a răspuns:

Iti dai seama ca iubesti atunci cand te gandesti mereu la el.atunci cand simti ca te doare inima cand te gandesti ca nu o sal mai vezi.si ai face orice ca sa fi impreuna cu el.mie mi sa intamplat.si nu am avut curajul de a face ceva ca sa il am aproape.succes.

| SunnyDaysblooKitten a răspuns:

Pai..cum sa iti spun eu, simti ca nimic nu poate merge rau, totul e frumos, iar in acelasi timp ai multe emotii. Nu observi nici un defect la persoana de care esti indragostit/a. Simti nevoia sa fii in preajma acelei persoane tot timpul si parca ai vrea sa ii dai totul. Oricum, tu o sa iti dai seama si singur/a.