| unknownlover a întrebat:

Cum poti depasi sentimentul de indragostit? Adica sa devii iar burlac?laughing

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

Burlac esti mereu daca nu ai partenera, chiar daca esti indragostit de cineva!
Esti burlac deci traieste-ti viata, fete noi, iesiri multe vei vedea ca, cu trecerea timpului nici nu-ti vei mai aduce aminte de ea!

3 răspunsuri:
| Primo a răspuns:

Incearca sa te gandesti ca mai sunt si alte persoane care merita dragostea poate mai mult decat fosta ta relatie... nu e doar ea fii fericit si gandeste-te ca fiind trist pierzi in fata persoanei respective fii tare, fericit si refati viata si cand o sa te intalnesti din nou cu ea sa poti sa ii zambesti si sa vada ce a pierdut big grin

| h3r a răspuns:

Te-ai molipsit deja...

Răspuns utilizator avertizat