| andda123 a întrebat:

E adevarat ca daca esti indragostit cu adevarat nu poti dormii noaptea? Funda? >:

19 răspunsuri:
| Andandut a răspuns:

Daca ai multi fluturi in stomac, nu poti dormi, mai stai si noptile si te gandesti la persoana iubita...

| claudiufarcas01 a răspuns:

Care te-o mintzit?

| papusica987 a răspuns:

Sigur

| Different69 a răspuns:

Nu, nu e adevarat happy doar daca iti petreci toata noapte cu iubitul tau sau nu poti dormi din cauza ca te gandesti non-stop la el sau ca te gandesti numai la lucruri rele privind relatia voastra.

| NoLiesJustLove a răspuns:

Buna.nu are nici-o legatura dragostea cu dormitu noaptea

| BleahBluh a răspuns (pentru NoLiesJustLove):

Ba are someone laughing pana nu te gandesti oleaca la el/ea nu adormi cum trebuie tongue

| NoLiesJustLove a răspuns (pentru BleahBluh):

Buna.eu puteam sa dorm bine si cand nu ma gandeam la el:p

| Theaxniz a răspuns:

Depinde de fiecare persoana cel putin eu am putut dormi

| Valutzzzu a răspuns:

Eu unu cred ca da, mi s-a intamplat(cel putin in primele nopti).

| OodanteoO a răspuns:

Depinde de gandirea fiecaruia. Daca estti baiat si un obsedat te gandesti la ea in posturi intimesad.Dar daca chiar il placi da deoarece creierul tau iti arata diverse imagine ale persoane-i care o iubesti

| Cybertron99 a răspuns:

Dawinking

| Aaanoniiiima a răspuns:

Depinde şi de persoană şi de cât de mult ţi la partener/ă. Pentru mine s-a arătat a fi adevărathee hee.

| LolitaHaze a răspuns:

Cand nu poti sa dormi inseamna ca esti treaz in visul altuia

| Edwward a răspuns:

Nu,nu-i adevarat.

| Xtina19bbb a răspuns:

Depiinde.daca esti indragostit cu adevarat si iti petreci toata ziua cu iubitul/iubita ta s-ar putea sa-ti fie somn seara cand pui capul p perna.
este la fel de probabil ca atunci cand esti indragostit simplul gand la persoana iubita sati aduca fluturasi in stomac, care sa nu te lase sa dormi.plus amintirile si incercarea de a descoase toate cuvintele pe care ti le-a spus in ziua aia te pot tine treaz/a.
deci da, dragostea adevarata te tine treaz cateodata.

| AndreBoy a răspuns:

Eu ma gandesc la ea mereu si chiar daca ma raneste gasesc mereu puterea so iubesc (nu nu poti dormi noaptea) iar toata ziua o vei visa

| MiTzi1 a răspuns:

Xex, nash zice ca nu poti sa dormi, dar adormi cu ghindul la el/ea... nu de alta dar si eu la rindul meu sunt indragostita... si nu ma pot kulka fara sa ador cu el in ghind ) happy e ceva frumos!

| vileavlad89 a răspuns:

Bine inteles ca e adevarat. chiar acum cautam pe google de ce nu puteam eu sa dorm. si nu faceam nimic doar gandul ca e celalalt langa tine nu te lasa sa dormi...