| AnaBejenaru a întrebat:

Care este stilul vostru vestimentar si dc?

9 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Depinde de starea de spirit nu am un stil vestimentar;

| pwp a răspuns:

La scoala camasa, vesta, blugi pentru ca in altceva nu avem voie.
acasa pijama pentru ca ma simt cel mai comod.
afara blugi si o bluza de trening pentru ca ma simt comod
in oras blugi si hanorac(acesta e stilul meu in mare parte)
pa-pa!love struck

| clauss a răspuns:

Sport

| AnaBejenaru explică:

Al meu e rock-punk ...si cris99 mai taci, nu mai lasa aiurea daca nu ai nimic de zis

| JuLien a răspuns:

Ma imbrac ca un cocalar...cinspe tone de aur la gat si o camasa pe care sa scrie armanilaughing

| a răspuns:

Nu am un stil anume, mă imbrac cum îmi place.
Dar, am putea spune că am un stil mai rock/.

| JuiceApple a răspuns:

Pai blugi mulati, bluze scurte, si geaca sau ceva scurt ptc este mai misto si te prinde mai binetonguetrb sa incercy daca ai peste 14 any te va prinde bine la fata si celelalte dar atentie! nu folosi machiaj nu este bun si peste cativa any iti vor aparea cosuri si riduritongue

| Crysthina a răspuns:

Casual:blugi,adidasi si tricou si un hanorac lung peste de preferat gri sau caramiziu si asortate cu o geaca de piele de motociclistlove struck

| cris99 a răspuns:

Nu este treaba ta pentru ca nu e.