| metonst54 a întrebat:

Care este visul tau?
Este el plauzibil sau ireal?

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sa am un copil si o casa a mea. Plauzibil, sper.

nony
| nony a răspuns:

Am avut, s-au spuberat toate pana in acest moment.
Incerc sa nu mai visez, tráiesc momentul. daca maine mor, ce rost mai au visele?

| Flav a răspuns:

Tot ce e natural e real. De implinit, depinde. Fiinda una din conditiile vietii e ca nu depinzi numai de tine.

| Victoria a răspuns:

Visul meu cel mai mare este sa ajung o mare actrita.

| marsy a răspuns:

Sa pot calatori in mai multr tari. plauzibil!

| PauLa.M a răspuns:

Sa trec peste greutatile de pe moment sad care DOR. sa termin liceul si sa merg in armata...
deci plauzibil

| LCD a răspuns:

Unul dintre ele....Paris...cu o persoana anume...plauzibil:X

| Elena321 a răspuns:

Visul meu este sa cant. sa ajung cea mai mare cantareataaa.am o voce minunataaa(asa imi spun unii) dar imi place sa cant ador asta! dar uh ce ti-ai dorii?
happyhappy

Bye-Bye!winking

| adika a răspuns:

Imi e frica sa-mi fac vise pe termen lung.
Pot sa-ti spun ca nu rezist in fata unei calatorii...imi place f mult sa calatoresc... oriunde, oricand...sa vad cat mai multe...sa cunosc cat mai multe culturi, traditii, obiceiuri, natii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Este cum nu se poate de plauzibil. E real.
Să merg mai departe și să trec peste obstacolele vieții.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...am un vis plauzibil...sa imi intemeiez o familie, sa fie totul perfect si in armonie!
Am unul ireal, sa ajung cantareata de opera, profilul meu vocal sa se incradreze in categoria sopranelor dramatice, iar intinderea vocii mele sa masoare aproximativ 3 octave, dar asta nu se va intampla niciodata ca am o voce groaznica! Dar merita sa visez nu?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visul meu e de gen feminin, numar singular.
Ieri era poate plauzibil,
Azi nu-i nici macar credibil,
Maine cred ca va fi ireal...
Multumesc pentru intrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce imi dati ma amuzant? Voi nu vedeti ca sufar si eu dupa o gagica? straight face laughing

| Hpzox a răspuns:

Primul vis al meu este sa ma maturizez complet eu si prietenul meu sa ma casatoresc si sa am o familie frumoasa.
Si al 2-lea as vrea sa merg sa vad cum traiesc detinuti in inchisoare, sa vad cum stau cum se poarta daca e adevarat cum arata la televizorhee hee ''visul asta nu cred ca se va indeplini dar sper'' happy