| Anelisse a întrebat:

Care este visul vostru cel mai mare?

Răspuns Câştigător
| Nimicdespus_7705 a răspuns:

Sa nu uit niciodata sa visezhappy

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa calatoresc cat mai multday dreaming

| LostInDreams a răspuns:

Sa ma imprietenesc cu cantaretul meu preferat, poate si sa fie ceva mai mult de o prietenie intre noi...Ma rog, altceva ar fi sa gasesc persoana perfecta pentru mine la momentul potrivit si sa am viata pe care mi-o doresc.Stai ca mai am unu:sa ma trezesc peste noapte cu o voce superba, gen cea a lui avril lavigne, lady gaga si sa devin si eu cantareata.As da orice...happy

| pitikaaaa a răspuns:

Sa imi intalnesc idolul
sa ma fac actrita(in afara nu in tara laughing )
si/sau sa ma fac model:X
si sa calatoresc prin lume:X

| gabryel a răspuns:

Visul meu...hmmm pai sa am bani si sa nu mai duc grija zilei de maine sa am o masina tunata si sa imi gasesc jumatatea cu care sa imi intemeez o familie frumoasa.

| 009 a răspuns:

Nici nu m-am gandit

| Denisa a răspuns:

Sa ajung sa fiu independenta cat mai repede si sa cunosc pe cineva care sa ma faca fericita.

| Ralu_6779 a răspuns:

Sa devin avocat intr-o zi big grinbig grin

| Just Kiddin' a răspuns:

Mi-as dori sa ajung sa am banii lui donald trump, sa locuiesc in new york, sa fiu foarte frumoasa si cea mai cunoscuta femeie de pe planeta. dar nu vreau toate astea doar pentru as fi frumoasa, ci pentru ca sunt inteligenta si fac lucrurile ca lumea. mi-as dori sa pot sa rezolv orice problema big grin

| c8ilu a răspuns:

Sa invie freddie mercury si sa mergem la o bere laughing
acum serios! mi-ar fi placut sa-l cunosc...

| ioandreii a răspuns:

Sa ajung sa iubesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa reusesc in viata tot ceea ce mi-am propus.

| Raluka_8712 a răspuns:

Nuj...nu pot sa-ti ziclaughing