| coci90 a întrebat:

Care fata credeti ca este mai frumoasa? Chiar nu stiu cu care sa fiu impreuna imi plac amandoua si amandoua sunt la fel de dragute, dar chiar nu stiu pe care sa o aleg? p. s:raspunsuri argumentate;)! http://www.facebook.com/profile.php?id=100001167268927 sau http://www.facebook.com/profile.php?id=100001898414316&r ef=ts

4 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

Prima are profilul privat, deci nu putem sa-i vedem pozele, iar din poza de profil nu se vede nimic.
Da nu conteaza numai frumusetea. Vezi cum te intelegi cu ele, cu care te simti mai bine cand stati impreuna. Doar tu poti face alegerea.

| znstr a răspuns:

Ambele sunt destul de dragute,dar tu stai cu o fata pentru ca are bani sau ca e frumoasa? Nu pentru ca te intelegi ok cu ea si ca aveti multe lucruri in comun? Cam aiurea asa.laughing Ramane la alegerea ta,dar mai intai zic sa stai sa le cunosti mai bine,sa vezi daca v-ati potrivi,si abia dupa sa faci o alegere, dar daca e pe aspect, eu as alege-o pe a 2a mai mult. Pa-pa

| Amaryllis a răspuns:

Bună! Amândouă sunt frumoase, însă nu ar trebui să te gândeşti doar la aspect.Din moment ce nu poţi să te hotărăşti înseamnă că ambele arată la fel de binepentru tine. Ar trebui să iei in considerare şi cu care te simţi cel mai bine, cu care te simti în largul tău, poţi să faci glume şi când o vezi să spui în gând:"Asta e fata mea!". Lângă care fată te vezi tu peste 1 lună, două? Gândeşte-te la lucrurile acestea şi când te hotărăşti înseamnă că aia va fi fata. Baftă şi sper că am putut să te ajut.

| coci90 explică:

Ma inteleg la fel de bine cu amandoua, le plac pe amandoua, si am la fel de multe lucruri in comun cu amandoua ma vor scoate din mintiangry?!