| pitikaaa a întrebat:

Care' imi zice si mie niste status pentru fete >fitoase:
Nu vreau site-uri!
Cine imi zice cele mai multe are fundita:X:X

Răspuns Câştigător
| SheCanFlyy a răspuns:

1.Sunt aici sa te amagesc cu prezenta si sa te ignor cu indiferenta
2.Ma uit cu coada ochiului si te vad trecand cu ea de manaa... Ma uit atentt si am o sensatiie nebunnna
3.Lasa-ma in pace! Tsiam zis de atatea ori! Nu vreau acum sa sufar din nou!
4. Fataa asta aree fite CAand vorbeste iti iei notitsee
5.Pe baietii de azi sa-i aduni cu sacu`. Si frumosi impachetati sa-i trimiti la dr**u
6.Intoarce clepsidra Da timpul inapoi Nu voi mai sta in ploaia ta plina de vorbe pline de norori
7.Satena parca e rupta din soare love struck Ii lucesc ochii verzi si iti da vietii culoare
8.Nu esti decat o marioneta, si-ti dai impresii esti vedeta.ma faci sa rad esti chiar penibil…dar tu te crezi irezistibil
9. Ea e Barbie vie Dar nu vinei ntro cutie! Se imbraca numai in rozz Si are pretentsii 1000
10.Cand o vei imbratisa te va durea! pentru ca in ochii ei se va reflecta imaginea mea...stai linistit nu ma ranesti! chiar ma amuza sa realizez cat d putin gandesti
11.Privireaaa ei te omoooara! Stiu, stiu, stiu! e criminala
12.Cand am apaarut inimaa le bateaa tare Si spuneauubig grinooamne cum o cheaama oaree?
13.Baby,ea nu te vrea pentru ca o iubesti, ea te vrea pentru ca ii soptesti: iti fac palat in Bucuresti, cand o sa mai cresti
14. Daca ne-ar vedea impreuna ar fi ca o lovitura … Si n-ar fi ca un pumn in gura, ci ca una sub centura
15.Si orice sar intampla...Scumpule te rog nu uita! Eu voi fi langa tine, Cu sau fara voia ta.
16.Si ce daca am fite? Nu ma compara cu pipite.Am pretentii de la viata, ca e buna si frumoasa.
17.Sunt criminala, am multa vrajeala.
18.Shi chiar daca va semana fizic ca ea, sa fii sigur ca nu va v0rbi la fel si nu va avea acelasi caracter ca ea
19. Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva!" Priveshte`o dar stai departe, acum nu te mai vrea!
Fundita>

3 răspunsuri:
| User a răspuns:

Shukara si bomboonik
Noo-mi pas$@ de 0 ai mik
D3-ai un gip si un m3rtzan
3$ty barb4tu nambarr uan.

| ninuschcka a răspuns:

Am fytze de top model fata de firma CHANEL. VERSACE ma ridicat D&G ma ajutat NIKE mi-a spus adevarat ca nu sunt om ratat eu cu PUMA ma mandresc */* dupa CHRISTIAN DIOR ma topesc.

Poate nu sunt o prietena buna, dar sunt o dusmanca PERFECTA!

Papusa Tuturor. Jucaria Nimanui

A.R.F.E = Arat Realmente Fermecator Este?

iciodata Plina De Mine.Intotdeauna Satula De Voi

baieti cred ca sunt smecheri.bine sa recunoastem ca uni sunt. dar fetele sunt mult mai smechere. si stiti de ce. K va manank bani prostilorhee hee)))))rolling on the floor))

devil__Sunt fata De pus in Rama.:X.nu ca Orice panorama.devil

||suntem fete ^^ALINTATE^^pe baieti ii dam pe spate suntem fete frumusele fara ^^FITZE^^ si ^^REBELE^^||

draguta si fitoasa si la zdrente le dau clasa ca tine intr-o zi vad 10.stilul tau ma lasa rece.nu esti primul care incearca cu vrajeala sa ma fac. din grupul pustoaicelor. tu te-ai dat la SEFA LOR!

Sunt o mik vrajitoare cine ma saruta moare; un baiat ma-a sarutat 7 zile a oftat.kisskisskiss

fundita?batting eyelashesbatting eyelashes am scris de numai pot laughing