| qwertyuiop1996 a întrebat:

Care ma poate ajuta cu un serial number pentru Fraps 3.2.3? Dau funda pentru raspunsul care ma poate ajuta!

Răspuns Câştigător
| DragonFLoW a răspuns:

Cauta video pad pe google, e un program mult mai bun in acelasi timp inregistreaza vid cu ce faci u in jocuri sau orice altceva, dar si editeaza, adauga sunete, comuta intre aparate gen camera video micr extern, inregistreaza si suprapune ce sunet vrei u, e de mii de ori mai bun ca movie maker.