| alexandru200320032003 a întrebat:

Care?:
PIZZA FANTASIA

sos de rosii, muschi file, sunca, mozzarella, ciuperci, masline, ardei gras, rosii.
PIZZA ITALIANA CU PIEPT DE PUI

sos de rosii, piept de pui, mozzarella.
PIZZA QUATTRO FORMAGGI

sos de rosii, mozzarella, branza telemea, branza de vaci, cascaval, sunca, gogosari.
PIZZA PROSCIUTTO SPECIALA

sos de rosii, sunca, mozzarella, rosii.
PIZZA RUSTICA

sos de rosii, sunca, cabanos, mozzarella, rosii.
PIZZA CU TON

sos de rosii, ton, ardei gras, masline, mozzarella, ceapa.
PIZZA QUATTRO STAGIONI

sos de rosii, sunca, ciuperci, bacon, mozzarella, rosii.

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Eu as alege 2 - Pizza italiana cu piept de pui intrucat nu imi plac ciupercile, maslinele si cuburile de rosii pe pizza.

Rosiile sunt bune dar pe pizza parca nu mai au gust. Maslinele nu imi plac in mod normal. Mananc masline din cand in cand sau daca gasesc asa ceva prin mancare dar nu mi se par fantastice.
Ciuperci nu mananc decat la gratar.
Stiu, pretentiile astea.

Si 3 este buna. PIZZA QUATTRO FORMAGGI

Eu as alege intre 2 sau 3 dar in momentul asta nu prea am chef de branza. De aceea am spus 2 si nu 3.

Decizia iti apartine. Doar tu stii ce iti place! Preferintele difera.

Succes!

1 răspuns:
| ABcd12390 a răspuns:

Mie imi place a doua. acum...depinde care iti place happy