| AnyAda a întrebat:

Care serial e mai bun? House M.D. sau Grey's anatomy?

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Eu le-am vazut pe ambele, House l-am terminat iar la Grey sunt la zi.
Chestiunea este astfel, in serialul House M.D. personajul este centrul, pe el se axeaza si cu siguranta este unul dintre cele mai bune personaje pe care le-am vazut in vreo serie. In Grey se axeaza mai mult pe colectiv, pe prietenie, pe colegialitate si pe familie pe dramele vietii si pe putinele momente de bucurie. Sfatul meu este sa te uiti la ambele.

10 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Grey's anatomy dupa parerea mea, fiecare cu ce ii place happy

| positivity a răspuns:

Părerea mea, este că House M.D. este un serial grozav.
Poate chiar mai bun decât Grey's Anatomy, dar este doar o simplă părere a mea.

| NedeaAndrei a răspuns:

Grey's Anatomy

| TheStory a răspuns:

Grey's anatomy cu siguranta.

| SerafimHD a răspuns:

Da anatomia lui grey este mai interesant si chiar educativ!

| Solsagan a răspuns:

Mă, Grey's Anatomy n-am văzut, însă mă uit la House M.D şi este un serial dacă nu foarte bun, atunci peste aşteptări.

| FUCKy0u a răspuns:

Amandoua

| hurricaneX a răspuns:

Eu zic ca Grey's anatomy, acum fiecare cu ce ii place. Nici House M.D. nu-i rau.

| Skunk21 a răspuns:

House M.D.

| Alexandra_Bercaru_1993 a răspuns:

House M.D. clar