| justme_1667 a întrebat:

Care si-a pus piercing in pitesti? un salon bun imi puteti recomanda? si doare sa iti pui in >limba?big grin: mersi anticipat:*

Răspuns Câştigător
| վፀiፀፀ a răspuns:

Heii nu sunt din pitesti ca sa stiu ce salon sa-ti recomand dar, pot sa-ti spun ca da doare sa-ti pui pirce in limba. Nu doare asa tare pe moment da ti se umfla limba si nu poti manca vreo 2 zile, trebuie sa dezinfectezi gauza de fiecare data dupa ce mananci. Citeste de aici mai multe informatii:) http://www.topfeminin.ro/moda/accesorii/piercing+in+limba