| muffin94 a întrebat:

Care sport este mai bun pentru a creste in inaltime? Inot sau volei?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Dintre acelea doua inotul, dar mai mult cresti daca faci baschetwinking

17 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Ambele

kratos
| kratos a răspuns:

Inotul deoarece te munceste cel mai mult si el lucreaza cu toatele grupele de muschi.

| SweetCandy a răspuns:

Inot si bascket

| ViVi a răspuns:

Volei happy pentru crestere
inot pentru dezvoltarea muschilor

| Bishop a răspuns:

Basket laughing
din alea 2 eu zic ca inot happy

| Bloo2 a răspuns:

Ambele :d...

| tweety_8071 a răspuns:

Bascket

| viki a răspuns:

Inotul.

| any007 a răspuns:

Baschet

| username_4398 a răspuns:

Volei, Baskett, Inot putin! Sper sati ajute! Pa! Sper la o fundita

| fcsb a răspuns:

Si basketul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inotul...este cel mai bun sport.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baschet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, depinde de genetica fiecaruia, dar eu as recomanda inotul pe primul loc deoarece iti lucreaza si masa musculara, la basket nu faci mare lucru in aceasta prinvinta dar te inalta garantat mai mult sau mai putin daca practici din timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Volei eu joc volei de 10 de ani si cand am mers prima data aveam 1. 42 big grin iar acum 2. 02

| purpleand a răspuns:

As zice ca basketul... dar. din astea doua.innotulthinkinghappy

| danu a răspuns:

Eu am facut volei timp de 6 ani si am 1, 73. Cred ca voleiul este cel care functioneaza cu adevarat in acest sens. Acum poate si inotul nu am de unde sa stiu. Sper sa gasesti sportul care te va ajuta!