| Anonim_5904 a întrebat:

Care stie cand se afiseaza castigatorii de la concursul Avon Angels? big grin Fundaa!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am trimis intrebarea aceasta la repservice si mi s-a raspuns ca lista cu castigatorii este in curs de validare(chipurile) si apoi va fi publicata.

3 răspunsuri:
| fif2002 a răspuns:

Castigatorii s-au ales deja, intreaba-ti coordonatorul e un tabel cu castigatorii pe care ar fi trebuit sa il primeasca pe mail

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inscriu reprezentanti avon : add ciocarlan.andreea@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am revenit astazi cu un mail in legatura cu acest subiect si iata ce mi-au raspuns:
"In urma validarii listei de castigatori s-a revenit asupra deciziei de a publica aceasta lista pe Internet.
Lista a fost validata prin intermediul unei firme specializate in astfel de concursuri si competitii.
Directorii de zona au fost informati despre Reprezentantii castigatori din zona respectiva, iar acestia au fost contactati pentru a afla informatiile necesare despre premiul acordat si modalitatea de livrare a acestuia.

Mentionam ca nu va aflati pe lista de castigatori extrasi pentru acest concurs.
Clasamentul a fost scos de pe site din motive care tin de confidentialitatea datelor Reprezentantilor.

Va multumim pentru intelegere! "
Mie mi se pare o lipsa totala de transparenta care ridica numeroase dubii in privinta corectitudinii "concursului". Cred ca oricum castigatorii au fost stabiliti cu mult inainte...