| YqLmX a întrebat:

Care stie sa faca server de metin2 pe hamachi sau pe ip add:marius_k1d_cs@yahoo.com, iar daca sunt off dati add si la:crazy_boy1950@yahoo.com. Cel care stie si ma poate ajuta sa fac un server metin2 dau funda si il fac si Gm pe server daca vrea.Ms anticipat!

1 răspuns:
| SentimenteColorate a răspuns:

Metingx in 10 min faci lv 90 iti da king la inceput si lv 50 40 de milioane event luni marti joi vineri sambata la v2 iti pica arme de lv 90 si plus 5 gasesti si plus 7 cateoata la canini iti pica armuri toate gasesti masca emotie 0 yang toate itemele cu 0 yang