| Jinjinel a întrebat:

Care stii un program de facut filmulete din poze cu muzica?thinking
atentie!:fara muvee reveal.big grin

Răspuns Câştigător
| DanielutzaJD a răspuns:

Proshow gold il poti lua de pe net ( e ft bun eu il folosesc) sau windows movie maker il gasesti in caculator-> start->all programs... sper ca te-am ajutatwinkingwinking

4 răspunsuri:
| Landied a răspuns:

Http://www.microsoft.com/......fault.mspx

E foarte bun, crede-ma. l-am incercat si merita

Photo Story 3 for Windows

Inainte sa instalezi, instaleaza si Windows Media Player 10, ca asa cere.

| Lov3m3islittle a răspuns:

Intra pe google si scrie proshow gold eu pe asta il folosesc si imi e util ...baftawinking

| Andreea_2874 a răspuns:

Windows movie maker. tongue
Fundabig grin

| Eminem_9806 a răspuns:

Pentru asta este rezervat in bara de meniu a sistemului WINDOWS urmatoarea functie : WINDOWS MUVIE MARKERwinking