| Bellabelutsag a întrebat:

Care stiti niste siteuri cu jocuri darfara timp ca de ex siteul acesta myplaycitygames.ro Funda si VOt:* si la ceilalti Vothappy

3 răspunsuri:
| GirlxD a răspuns:

Lady popular, stardoll, si altele nu ma istyu plss fundita sau vot

| IrinaAniri a răspuns:

Pai lady popular e super, la fel si sims 3 si farmerama sa zicem.
P.S. am vazut ca ai rasp la intrebarea mea despre prieteni pentru fundabig grin. zi-mi idiul tau de mess ca sa putem vb

| Goldfield a răspuns:

Intra pe Metin2 o sa devi dependenta si betiva multumesc! big grin