| αℓ3χυтѕѕα a întrebat:

Care stiti niste statusuri faine si nu din alea care se gasesc peste tot vreau ceva mai originalhee hee

se >poatebig grin<

funda la cele mai fainewinking:*:*

3 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Dragostea e ca iarba: o semeni, o cresti, si vine o vaca si strica totul
Dnd dau vantul cu var.
Am cautat status asta toata ziua.big grin
dnd ca brb
Pierdut calm! Ofer ignore.
Nu`s online...vezi uh rau

| Horanhugsme a răspuns:

1.Sunt o diva de pus in rama
Nu ca altele o panarama

2.Nu mint!
Pentru tine nimic nu mai simt.

3. Fara mine nu e bine
Fara mine e vai de tine

4.Bine arat, bine ma port
Nu`s pushtoaik de export

5.Am talent si arat bine
Mor baietii dupa mine

sunt o fata cu finete invidiata de zdrente

Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala

sunt fetita talentata din revista decupata de fufe invidiata de zdrente copiata

FiTe, geSTuri si Tupeu…aSTa e TaLenTuL meu…Sunt o diva JmechieriTa…Hai fa paSi si gura miKa…K’am Surori adeVaraTe …care ‘mi Tin mereu parTe…FiTZe roZ de JmecHieriTe…pentru Tine Tine minte

FyTzE CoLORaThE De CURvE InViDyAtHe

1: dragi baieti sunteti cochetzi dar pentru mine valetzi voi va dati mereu la mine dar niciodata nu tine

2: pentru mine un baiat, intotdeauna a insemnat, o adevarata jucarie, de care sa nu’mi para bine

3: priviri de gheata si te’a funzi, genunchii se imoaie te scufunzi, ochii mei albashtrii te’au vrajit ……

4:fetele sunt ca niste bibelouri…. trebuie ingrijite, dar totusi si iubite….dar cand un baiat trece pe langa ele, le sparge si le zice :LA REVEDERE
sper ca iti plac

| MoяعИa a răspuns:

Nu mai sunt fata care viseaza la cai verzi pe pereti, tinand pernuta inimioara in brate, imaginandu-si ca-l tine pe el. Nu mai sunt fata care cand facea baie, scria pe clabuc numele lui. nu mai sunt fata care jura ca dragostea lui a fost adevarata si pura. Nu.

Si nu. Nu-mi mai pasa. Iti jur. nu scriu din ura sau furie. Scriu linistita. Mai linistita si impacata ca oricand.si atat de lucida...Si-ti multumesc.
Nu arunc cuvinte inainte;] Ca lucruri ce se simt :] Nu` se spun prin cuvinte`!
Tot ceea ce am iubit m`a dezamagit.
Pleaca, maine o sa-mi treaca!
Si daca nu ma vezi plangand.nu inseamna ca nu ma doare!
cand iti spuneam TE IUBESC eu nu glumeam!

Ce te face sa crezi ca vOoi fii acOlO cand ma vei cauta?!
Si totul se termina cand unul din ei uita. Uita ca celalalt n`o sa uite niciodata.
u ai fost doar o lectie pe care a trebuit sa o invat, acum este timpul sa invat si altceva!
Las totul in urma si mai trag un fum, ma bucur ca stii, ca sunt fericita acum! =p~
Liniste! Ca stii ca am dreptate.Nici daca as fi scris o carte n`aveam cuvinte cat mi`e dor sa iti arate.
Baii fetita, nu stiu cum sa’tsi zic, dar pe langa mine, tu esti un nimic!
♥Pot sa gandesc cu voce tare. Ca nimeni nu ma vede. Nimeni nu ma aude. Sunt o oarecare.
♥Nu stii ce gandeste si nu stii daca are rabdare. Daca e genu` de fata care ar face o favoare

♥Poate ca ar fi o idee sa nu mai stai sa pierzi timpu` in continuare. Da` cand faci un pas in fata ea dispare
Indiferenta ta m-a adus cu picioarele pe pamant. Stai calm guritsa, numai plang.
Ti-am fost si sora si iubita si mama uneori, ti-am dovedit ca te iubesc de mi si mi de ori.

Amintiri cu tine vin si numai pleaca, timpul a trecut, crede-am ca o sa-mi treaca.

Cand suna telefonul sar de parca-ar fi, dar totusi nu e el si ma intreb, de ce?
Libertatea nu mi`o poti lua, fac ce vreau cu viata mea.Vindecarea vine incet, dar greseala n`am s`o repet
♥Inchisa`ntre patru pereti. Aud cum singur tu te certsi! Regrete, lacrimi sau pareri, azi ai ucis ziua de ieri, si-ai ingropat ziua de maine, asa ca PLEACA, binee?

Da, Da, Da.Eu sunt fata aceea căreia ii spuneai că nu-ti pasă de ea si acum ai da orice să fie a ta! Dar ghici ce? Asta niciodată nu se va intampla
»♥« mi-am calcat chiar si orgoliul sa te am aproape!
Ai fost o marioneta si asa vei fi mereu. ramai cu prietenii tai, caci la vreme ei ti-au fost alaturi nu eu!
♥Nu vreau` să dau nume.Nu mai zambii `că mie nu'mi arde de glume. Spune'mi pentru cine? De ce te'ai schimbat? De ce pentru o tarfă tii capul plecat?`raised eyebrows
Respect pentru baietii care dau refresh la caracter pentru persoana pe care o iubesc!; x
O vezi zi de zi, este chiar ea. Ai vrea sa o intrebi : „Iubesti pe cineva?"
Sunt satula de tipa care apare in oglinda si zambeste dar, zambeste ca sa nu planga!
Imi zice :"am realizat ca doar cu tine pot sa fiu". oricum e prea tarziu.
Imi spui ca ma iubesti asa cum sunt. Sincera sa fiu, si eu te-as mai iubii din cand in cand!
Seara asta e plina de tentatii. Si stai linistit. Daca nu vei fi tu. Vor fi altii!
Ca e buna sau e rea. Ea ramâne fata ta
De astazi va fi mai bine!
Am fost ranita de persoane dragi, poate asa le-a fost firea. Acum se uita in ochii mei si-si intorc privirea
sh mi`e tare dor d` clipele impreuna, pentru tine a fost doar 0 simpla aventura

Pl0ua`ncet, si nu` s` mai 0preste ploaia! As vrea s` cred ca ii alta situatsie, da e tot aia si

Sunt d` piatra! Nuu` mai simt nimic cand t` privesc, nici remuscari sh nici regrete

Te vor calca`n pici0are! Dc nu` t` implici oare? Tacand n`ai s` vezi in zare nici 0 cale d` scapare! Dc taci? Tre` s` ceri ceea c` vrei

Sper ca intr-o buna zi o sa te intorci la mine. Si-o sa`mi spui "Iubii`, o sa fie bine!"

Nuu` credeam ca tot ce`a fost frumos s` va sfarsii` asa! Sh nu` credeam ca intr-o zi imi vei spune "pa", ca vei pleca

• Fi perversa cand crezi ca lumea te; x Invatsa ` sa intorci spatele cand cineva nu te pretuieste
• Taci! esti prea plin de tine Nu te da mare in fata ` mea ca ramai tot un NIMENI! :p
-Priveste-ma in ochi si spune-mi ce vezi.De fapt.ce poti sa vezi prin niste ochi verzi
""[] Miscarile mele te-au zapacit.cu vorbele mele eu te-am innebunit, ce'am de gand cu tine? ce vreau sa-ti fac? te resping intr'una si totusi te atrag []""""
Cn il usuca pe tati de bani? E pustoiaca lui de 18 ani[:X]
'Buna rau!'. asta era in generala acum e fata de liceu, sh e dementiala

:*:* sper ca te-am ajutatttt