| anonim_4396 a întrebat:

Care stiti vreun program de facut poze cu webcam-ul? Vreau programe, nu site-uri.

Sa faca pozele mari si clare. Funda! :*:*

3 răspunsuri:
| mel24 a răspuns:

Incearca manycam happy

| hurricaneX a răspuns:

Nu exista program care sa-ti faca poze mari si clare din moment ce web-ul nu are claritate buna. happy
Poate sunt programe care sa-ti faca poza mare, dar claritatea tot asa o sa ramana.
Recomandat e sa-ti cumperi un telefon cu camera sau un aparat foto.

| KameliaU a răspuns:

Mersi,da' face pozele mici. Vreau sa le faca pozele mai mari si mai clare.