| Alexa_1033 a întrebat:

Care sunt calitatiile sau atuul vostru in a agata fete / baieti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in adolescenta, vrajeala, si fitele.in tinerete nu-i nevoie de atuu, ca ne agata ele.la maturitate, prestanta, seriozitatea, banii si masina, si slabiciunea multora dintre voi fetele pentru toate acestea. cele care au, au spirit de aventura.la batranete, teama de singuratate, si marginalizare de catre familie, societate.

9 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Spontaneitatea, cred. Pe langa multe alteletongue

| inna a răspuns:

Sa fi tu insuti! Tre sa fi ai un zambet sincer si adorabil, sa fi senzual si foarte afectuos.Sa ai incredere in tine si sa fi si un pic tupeist k in ziua de azi cu tupeul poti obtine f multe.

| JustMeFlory a răspuns:

Ochiibig grin

| want2bMajestic a răspuns:

Asa dca esti in cautare d aventuri. dca esti stabil intr-o relatie...nu iti trebuie sa ceva... dar dca chiar vrei sa stii... faza d farmec si vorbe dulci

| Mya a răspuns:

Depinde de personalitatile cu care te confrunti...big grin daca cun pers respectiva, ti'e mai usor... avand in vedere ca ii stii "slabiciunile", e mai usor de manipulat... daca e la o prima vedere, incerci sa-ti pui in evidenta doar calitatile, farmecul aparte...big grin in orice kz, e bine sa fii u insuti!

| beba a răspuns:

Naturaletea si simtul umoruluihappy

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Cel mai important e sa fi tu insuti si sa nu te obosesti prea mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare persoana are un anumit farmec in a "agata".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteligenta loooooool