| mynelu a întrebat:

Care sunt cei mai frumosi ochi?

15 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ochii persoanei iubite.

| FoarteLetargic a răspuns:

Ochii verzibig grin

| kidulinha a răspuns:

Cei sinceri, cei inocenti.

| Lucinca a răspuns:

Ochi albastri deschis sunt foarte frumosi mai ales cand sunt dati cu creion negru la lumina sunt minuntatilove struck. dar nu pot exclude si celelalte culori. verde e la fel de frumos ca albastru pentru ca dau senzatia de liniste love struck... si cei caprui sunt minunatiiiilove struck. la fel si culorile mai putin intalnite adica acele rare(gri si negru = sunt speciale pentru ca nu toata lumea are norocul sai aiba asa)

eu am ochii schimbat-orii ii am albastri verzi si grirolling on the floor

| deea89 a răspuns:

In general aia albastrii sunt foarte draguti si cei verzi.da cei mai frumosi din punctul meu de vedere sunt a iubitului meu :x are ochi albastrii cu pete verzi si galbeni ceva in genul la asta...http://www.unica.ro/fileadmin/2011/31.01/machiaj-ochi-albastri.jpg

| dreamout a răspuns:

Nu e frumos ce e frumos, e frumos ce iti placeblushing
Dar tot "ochii caprui fura inima oricui" :X

| BoBBy a răspuns:

Ochii albastri, oglida oceanului

| IulyaN_2743 a răspuns:

Albastri

| Compas_1161 a răspuns:

Verzi, sinceri si care au stralucirea aia captivanta in ei.

| ruxyrusu a răspuns:

Daca ar fi dupa mine topul ar fi astfel:
1.albastrii ca marea
2.verzi-albastri
3.caprui
4.verzi-caprui
5.verzi
6.negri
dar fiecare culoare a ochilor este speciala

| AnonimGirl_9212 a răspuns:

Ochii negri!happy

| anonim_6080 a răspuns:

Eu una am ochii verzi, dar imi plac foarte mult ochi capruilove struck

| noescape a răspuns:

Cei pe care nu-i uiti.

| Aleexaandra a răspuns:

Ochii albastri mi se par mai speciali happy. Mi-as fi dorit sa-i am.