| nikolikky a întrebat:

Care sunt cei mai trazniti, enervanti si ciudati profesorii de la voi din scoala?

8 răspunsuri:
| ștefiiiiiiiiiiii a răspuns:

Paii... trasnit este prof meu de franceza, enervant intr-un cuvant diriginta si ciudat pai. este profesoara de religie laughing

| AlinKun a răspuns:

Pe mine ma enerveaza profa de franceza cu toate aerele ei

| drhotzu a răspuns:

Pai pe vremea mea: profa de engleza a dansat pe mese la balul bobocilor, cu profu de psihologie mancam hamsii si jucam ping-pong la ore. profa de biologie era adepta uroterapiei. profa de muzica ne canta metallica la pian si ac/dc. cu profa de info jucam starcraft la ore. si cam atat! profa de franceza avea schimbari bruste de comportament cand vorbea calm si linistit cand tipa fara motiv...

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai...
Profa de romana face diferente intre elevi.
Profa de engleza e beton.
Profa de franceza e cam dusa, emotiva, dar este buna ca profesoara.
Profa de religie e ciudata
Profa de chimie[diriga] rea, severa, agentul X b-) rolling on the floor.
Profa de bio este intelegatoare, destul de buna.
Profu de istorie e glumet.
La fel si cel de muzica
Profu de mate[cu care facem noi]nu am ce zice desp el.
Celalalt prof este bataus!rolling on the floor, bate copii.
Profu de sport e de trebuie, glumet...
De profu' geogra imi place...
Si cam atat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine pot spune că a început să mă enerveze profa de română. Deşi la început o admiram acum mă enervează cu toate fiţele ei şi faptul că are nişte preferate în clasă, dar ca profă e foarte bună, se vede că ştie multe. Profa de religie e cam ciudată. Când vorbeşte mai face nişte dezacorduri de care nu cred că-şi dă seama. Profa de chimie mă enervează pentru că, deşi nu suntem o clasă de real, predă mult şi vrea să ştim totul şi la teste scade destul de mult din punctaj. Şi diriga uneori am impresia că face diferenţe între noi şi că are fetele ei preferate care iau note mari deşi nu ştiu mai nimic.

| AndreeaEma a răspuns:

Profa de fizica... anul trecut, prin iunie venea cu pistolul cu apa la scoala. Daca greseai la o problema ieseai fleasca de la ora ei laughing

| 愛日本 a răspuns:

Profa de fizică o urăsc cel mai mult!
Este urâtă, are peste 60 de ani şi arată ca la 80, necăsătorită. Fetele ca noi (care se îmbracă mai bine şi arată cât de cât mai bine) ne spune paparude şi zice :
~Pe ce să vă dau eu notă, pe ce vă îmbrăcaţi?
~Bine că ştie să pozeze dar nu ştie să descompună un vector.

Waiiiiiiiii...

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Aa, da si cea de fizica e super intelegatoare, cam prea intelegatoare, ft de treaba