| Dary2628 a întrebat:

Buna,TPU! Deci,parintii cred ca ar fi mai bine sa ma mut la alta scoala.Mie imi place la scoala mea,ma inteleg cu colegii,invat,imi plac profesorii,dar clasa mea are cativa copii rai.Ei fac galagie in ore,vorbesc urat si in teste, si de fata cu profesorii.Sunt si fete mai nesimtite, si in scoala si in alte clase sunt copii needucati.Eu nu ma bag in seama cu ei,dar sunt enervanti,dar am si prieteni (daca plec de ei imi va fi cel mai dor).
La acea scoala nu stiu cum sunt copiii (sper doar sa ma inteleg cu ei),profesorii nu conteaza cum sunt, pot invata cu orice profesor.Dar stiu ca acea scoala este mai buna ca aceasta deoarece parintii mi-au spus asta.
Sunteti de parere ca ar trebui sa ma mut la alta scoala sau sa raman la aceasta? Dau FUNDA!

P.S. Scuze ca v-am plictisit la cat de mult am scris.

Răspuns Câştigător
| MariaJu a răspuns:

Și eu sunt implicata în aceeași poveste laughing
Si eu zic ca.i destul de bine ca te muntii

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Stai cuminte acolo unde esti. Copii buni si copii rai se gasesc in fiecare clasa, in toate scolile.