| Chronicles a întrebat:

Care sunt cei mai enervanţi, trăzniţi şi mai ciudaţi profesori ai voştrii?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Profa de franceză şi fizică.

| Bondarel99 a răspuns:

Dirigu(de mate)...nu vorbeste cu noi in afara chestiunilor legate de mate, nu misca nimeni la ora lui, nu se intereseaza de noi, tipa din orice motiv, da ordine de parca am fi sclavi...de ce a trebuit sa pic tocmai in clasa asta? Sunt si nevoita sa-l suport 5 ore pe saptamana sad serios, zici ca e batut de soarta.

| Holocaust a răspuns:

Profu' se psihologie.
La prima vedere pare pedofil.Mai straniu e atunci cand observi ca nu poarta nici verigheta.Te mai trage de obraji sau de par, te mai inteapa cu cate un pix in spate, iti mai da un cot in cap...si unul dintre cele mai nasoale lucruri pe care le poate face un profesor:preda in pauza.Dar e destul de amuzant, deci...

| SoranaCs a răspuns:

Profa de muzica si profu de sport rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Razvann97 a răspuns:

Profesoara de romana, chimie, franceza/latina ( e aceeasi ) si cam atat... ai tai? laughing